Zatrzymany z narkotykami - Aktualności - KPP Nysa

Aktualności

Zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 25.04.2018

Ponad 50 gramów różnych środków odurzających zabezpieczyli nyscy kryminalni u 39-latka. Podczas przeszukania przydatny okazał się policyjny pies, który wskazał kryminalnym miejsce ukrycia narkotyków. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Nysy podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może mieć związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze ustalili, kiedy i gdzie może on przechowywać nielegalne środki.

W ubiegłym tygodniu policjanci przeszukali mieszkanie oraz firmę należącą do 39-latka. W czynnościach brał udział pies z nyskiej komendy, który wyspecjalizowany jest w odnajdywaniu środków odurzających. To on bezbłędnie wskazał miejsce ukrytych narkotyków. Łącznie śledczy zabezpieczyli blisko 60 gramów amfetaminy, ponad 10 gramów marihuany oraz haszysz.
Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za takie przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Zatrzymany z narkotykami
  • Zatrzymany z narkotykami
  • Zatrzymany z narkotykami