KPP Nysa

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Najczęściej czytane

 1. Policjanci poszukują zaginionej - Paulina Miech- Pytlakowska

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionej Pauliny Miech- Pytlakowskiej z Nysy. Dziewczyna 9 sierpnia 2017 r. wyszła z domu około godziny 11:00 i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

 2. Powiatowe Obchody Święta Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji w Nysie odbyły się w Muzeum Powiatowym . Policjanci otrzymali wyróżnienia i nagrody. Były też mianowania na kolejne stopnie służbowe. W obchodach Święta Policji uczestniczył między innymi Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta

 3. Nasi policjanci w gronie laureatów

  St. sierż. Anna Jakimiszyn i sierż. Krzysztof Adamiec to laureaci ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Dwoje - na pięciu funkcjonariuszy z całego kraju - to policjanci z garnizonu opolskiego. Naszym funkcjonariuszom serdecznie gratulujemy. Wielkie brawa!

 4. Znakowanie rowerów w sierpniu

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! Głównym celem znakowania jednośladów jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są przez policjantów na terenie Komendy Powiatowej Policji w Nysie i jednostek podległych.

 5. Polska Policja Dziś

  Minęło już 98 lat od powstania naszej formacji. Przeszła długą drogę, aby dziś zasłużyć na miano nie tylko największej w Polsce formacji mundurowej, lecz również nowoczesnej i skutecznej służby stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Z okazji tegorocznego święta Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji przygotowało film ukazujący pracę funkcjonariuszy na rzece, konno, z psami służbowymi, w patrolach pieszych oraz zmotoryzowanych, w powietrzu, w laboratorium kryminalistycznym czy Stołecznym Stanowisku Kierowania. To i tak jedynie fragment szerokiego wachlarza zadań, jednak oddziałujący na wyobraźnię lepiej, niż tysiąc słów.

 6. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" - Turniej Plażowej Piłki Nożnej - Zapraszamy !

  Nyscy policjanci z ratownikami WOPR Nysa zapraszają do udziału w II edycji wakacyjnego turnieju piłkarskiego na plaży " Policja dzieciom- Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Impreza organizowana jest przez Komendę Powiatową Policji w Nysie, WOPR Nysa oraz przy współudziale Starostwa Powiatowego oraz Szkoły Podstawowej nr 10 w Nysie. Zawody adresowane są do dzieci i młodzieży powiatu nyskiego, spędzających wakacje w domu.

 7. Aby wypoczynek nad wodą był bezpieczny

  Woda - to tu liczy się pilna uwaga, ostrożność i przezorność wypoczywających. Przecenienie własnych możliwości podczas kąpieli i brak należytej opieki nad dziećmi mogą być tragiczne w skutkach. By wypoczynek nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad. Pamiętajmy, bezpieczny wypoczynek zależy tylko od nas samych!

 8. Policjanci zabezpieczali Festiwal Ognia i Wody

  Policjanci zabezpieczali imprezę pn. „Festiwal Ognia i Wody” organizowaną przez Urząd Nyski, Agencje Rozwoju Nysy oraz Starostwo Powiatowe w Nysie. W imprezie uczestniczyło około 50 000 osób. Funkcjonariuszy z Nysy wspomagali policjanci innych powiatów naszego regionu oraz funkcjonariusze z Republiki Czeskiej.

Polecane strony

znakowanie rowerów
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie